Referanslar

Endüstriyel Parça Yıkama Makinaları

Manuel - Kabinli - Döner Sepetli - Konveyor Bantlı Tünel - Ultrasonik - Daldırma Tipi Yıkama Makinası
İncele

Taşlama Makinaları

Subap Taşlama Makinaları Yüzey Taşlama Makinaları
İncele

Test - Bakım Ekipmanları

Manuel ve Hidrolik fonksiyonlu Kapak-Blok Çatlak Test Makinaları, Vakum Test Cihazları, Honlama Başlıkları, Yardımcı Ekipmanlar
İncele
0+

Yıllık Üretim Kapasitesi

0+

Ülkeye İhracat

0%

Memnuniyet

0+

Yıllık Tecrübe

Neden Mü-teks?

Firmamız, 1990’lı yıllardan bu yana motor yenileme makinaları üretmektedir.

Türkiye’de alanındaki gerçekleştirerek Türkiye’de üretimi olmayan “Motor Yenileme Makinaları” nın üretimini yapmış ve milli ekonomiye katkı sağlamanın gururunu yaşamıştır. Ülke çapında Sektöründe Lider Firmalardan biri olan Muteks® Parça Yıkama Makinası, Kapak Çatlak Test Makinası, Taşlama Makinası, Makina Takım ve Aparatları ile geçmişten günümüze Sanayi üretim ve işleme firmalarının makina ihtiyaçlarını en hızlı, verimli şekilde çözüme ulaştıran son teknoloji makina üretimi yapmaktadır.

Mü-teks Blog

Güncel Blog Yazıları

Endüstriyel Yıkama Makinası
Endüstriyel Yıkama Makinası
Endüstriyel yıkama makinası, çeşitli parçalardan her türlü kirleticiyi çıkarmak için etkili bir araçtır. Bu kirleticiler arasında karbon, yağ, gres ve kir bulunur. Endüstriyel yıkama makinası sıklıkla endüstriyel, otomotiv, medikal ve elektronik sektörlerinde kullanılır. Endüstriyel yıkama makinalarının birbirinden farklı detayları vardır, ancak genel olarak endüstriyel parça yıkama makinaları şu şekilde çalışır: İlk olarak parçalar sistem kayışına veya sistem kazanına yerleştirilir. Daha sonra içine daldırıldığı veya püskürtüldüğü solventler, buharlar, sıcak su, asitler, deterjanlar vb. kirleticileri parçalayarak parçalardan uzaklaştırır. Bu işlem esnasında, fırçalar ve yıkayıcılar inatçı kirleticilerin çıkarılmasına yardımcı olur. Filtrasyon sistemi, bu işlemden kaynaklanan tüm kalıntıları ve atıkları toplar. Endüstriyel yıkama makinasının pek çok faydası vardır. Makinelerinizin iyi ve sorunsuz çalışmasını sağlarlar. Endüstriyel yıkama makinasının bakım maliyetleri düşüktür. Düşük işletme maliyetlerine sahiptirler. Kullanımı kolaydır. Enerji açısından verimlidirler ve birçok çevre dostu solvent ve proses seçeneği sunarlar. Endüstriyel yıkama makinası ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Parça Yıkama Makinasının Avantajları
Parça Yıkama Makinasının Avantajları
İşyerinize endüstriyel parça yıkama makinası almanız size birçok avantaj sağlar: Çalışma süresini azaltır Güvenli bir çalışma ortamı sağlar Ekipman ve parçaların ömrünü uzatır Tasarruf sağlar.
Ultrasonik Parça Yıkama Makinaları
Ultrasonik Parça Yıkama Makinaları
Ultrasonik  parça yıkama makinaları, kirleri ses dalgaları ve titreşim tarafından oluşturulan küçük, ultrasonik kabarcıklar, patlamalar ve çözücülerle temizler. Bu yıkayıcılar popülerlik kazanmaktadır, çünkü çevre dostu, güvenli ve hassas temizlik sunmaktadırlar. Ultrasonik temizlemeyi bağımsız bir teknoloji olarak gerçekleştirebilir veya mevcut sulu veya yarı sulu temizleme sistemlerinize dahil edebilirsiniz. Ultrasonik temizleyiciler, kullanıcıların ürünlerinin en uzak ve minik köşelerini bile temizlemelerini sağlar. Ultrasonik temizleme en çok mücevher, ısı eşanjörü, hassas elektronik parçaların, saatlerin, silahların, hassas aletlerin ve diş ve tıbbi aletlerin temizliğinde kullanılmaktadır.